Sosyal Medya Backlink Paketi Hakkında Detaylar

Değişen Google algoritmalarına göre oluşturulmuş bu çalışmalarımızda özellikle sosyal medya ağlarının SEO alanında gün geçtikçe önem kazanması ve bu sitelerden alınacak backlinklerin son derece etkili olması nedeniyle bu çalışmalarımızda sosyal medya paylaşımlarına ağırlık veriyoruz. Bu sitelerden kazanacağınız doğal backlinkler sayesinde hedef anahtar kelimelerinizde arama motoru sıralamalarında yükselmeye başlayacaksınız. İnternette birçok backlink paketi satan site var. Bizim bu sitelerden farkımız ise tamamen doğal paylaşımalr yapmamız. Hiçbir program kullanılmadan uygulanan kalıcı backlink paketleri sayesinde sıralamalarda kısa sürede yükseleceksiniz.

Backlink Paketleri Nasıl Yapılıyor?

Tüm sosyal medya paylaşımları farklı hesaplardan ve farklı kişiler tarafından doğal olarak yapılmaktadır. Örneğin 400 Tumblr paylaşımı için, 30 bin takipçili Tumblr blogumuzdan paylaşılan gönderiyi en az 400 farklı blogun paylaşması sağlanır. Bu sayede 400 farklı blogdan tamamen doğal şekilde backlink almış olursunuz. Ayrıca paylaşımları yapan hesaplar son derece kaliteli ve aktif hesaplardır. Çalışmalarda sitenizi kötü ekleyebilecek bot, yumurta gibi hesaplar kesinlikle kullanılmamaktadır. Tüm paylaşımlar günlere bölünerek yapılmaktadır ve belirtilen sürede tamamlanıp detaylı rapor gönderilmektedir.

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Ödemeler kredi kartı ya da banka aracılığıyla çalışma öncesi alınmaktadır. Kredi kartı ile olan ödemelerinizde Shopier altyapısı kullanılmaktadır. Bu nedenle hiçbir sorun yaşamadan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Çalışmalara Ne Zaman Başlanıyor?

Ödeme alındıktan sonra en geç 1 iş günü içinde çalışmaya başlanır. Çalışma herhangi bir nedenden dolayı zamanında teslim edilmezse müşterinin ücret iadesi talebinde bulunma hakkı vardır. İade işlemleri her ayın 15’inde banka aracılığıyla yapılmaktadır.

Örneğin 15 gün süren bir çalışma 16. gün teslim edilirse burada müşterinin ücreti iade isteme hakkı vardır. Bu durumda müşteriye hem backlink raporu gönderilir hem de çalışma ücreti iade edilir.

 

backlink paketi

Yükseliş Garantisi ( Backlink Paketleri )

 

Kaliteli Baclink Paketi Nasıl Seçilir?

İnternette backlink paketi satan birçok kişi var. Çalışma sayısı arttıkça bunlardan hangilerinin etkili ve faydalı olduğunu seçmek de zorlaşıyor. Bu nedenle kaliteli backlink paketleri nasıl seçilir konusuna değinmeye çalışacağız. Bize göre backlink satın alma işlemi yapmadan önce dikkat etmeniz gereken 5 ana kriter var. Bunlar; çalışmanın doğal olması, güncel olması, kalıcı olması, spam siteler olmaması ve otoriter siteler olması. Eğer bu kriterlere dikkat edilerek oluşturulmuş bir backlink paketi seçerseniz siteniz için faydalı olacaktır. Bizim yukarıda sunmuş olduğumuz sosyal medya backlink çalışmaları bu kriterlere dikkat edilerek seçilmiş çalışmalardır, bu nedenle kesinlikle faydasını göreceksiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Çalışma sonrasında anahtar kelimelerimde kesin olarak yükselir miyim?
Cevap:SEO çalışmalarında hiçbir garanti yoktur, sıralamayı etkileyen yüzlerce faktör vardır, hedeflenen anahtar kelimelerdeki rekabet oranı ve sitenin mevcut durumu göz önünde bulundurularak daha doğru bir değerlendirme yapılabilir. Şimdiye kadar çoğu çalışmamızda yükseliş sağladık fakat hiçbir zaman garanti veremiyoruz.