Kurumsal Backlink Paketleri

Tamamen otoriter sitelerden oluşan ve yükseliş odaklı hazırlanan backlink paketleri ile sitelerinize güç katıyoruz. Otoriter sosyal medya sitelerinden yapılan doğal paylaşımlar sayesinde siteleriniz kaliteli ve kalıcı backlink kazanacak, ardından sıralamalarda gözle görülür yükseliş elde edeceksiniz.

Gold Paket

TL
100
300 Tumblr Paylaşımı
30 Facebook Paylaşımı
75 Twitter Paylaşımı
75 Pinterest Paylaşımı
2 Reddit Paylaşımı
2 Flickr Paylaşımı
2 Diigo Paylaşımı
2 Plurk Paylaşımı
2 Linkedin Paylaşımı
2 Scoop.it Paylaşımı

Platin Paket

TL
90
800 Tumblr Paylaşımı
100 Facebook Paylaşımı
200 Twitter Paylaşımı
200 Pinterest Paylaşımı
5 Reddit Paylaşımı
5 Flickr Paylaşımı
5 Diigo Paylaşımı
5 Plurk Paylaşımı
5 Linkedin Paylaşımı
5 Scoop.it Paylaşımı

Silver Paket

TL
100
300 Tumblr Paylaşımı
30 Facebook Paylaşımı
75 Twitter Paylaşımı
75 Pinterest Paylaşımı
2 Reddit Paylaşımı
2 Flickr Paylaşımı
2 Diigo Paylaşımı
2 Plurk Paylaşımı
2 Linkedin Paylaşımı
2 Scoop.it Paylaşımı

Ödemeler Nasıl Yapılıyor?

Ödemeler Shopier altyapısı kullanarak alınmaktadır. Satın al butonuna tıkladıktan sonra yönlendirilen linkten gerekli bilgileri yazarak güvenle ödeme yapabilirsiniz. Siteniz için doğru backlink paketlerini seçin ve hemen işlemlere başlayalım!

Kaliteli Backlink Paketi Nasıl Seçilir?

Siteniz için doğru backlink paketini seçmeden önce dikkat etmeniz gereken birçok kriter vardır. Bunlardan başlıcaları backlinkin kalıcılığı, otoriterliği, doğallığı gibi kriterlerdir. Bizim çalışmalarımız bu üç önemli kriter esas alınarak seçilmiştir ve internetteki SEO paketleri arasındaki en etkili çalışmalardandır. Çalışmalarımızdaki tüm paylaşımlar farklı hesaplardan ve tamamen elle yapılmaktadır. Sitenizi spama düşürecek hiçbir paylaşım yoktur. Dünya çapında otoriter sitelerden elde edilen bu backlinkler hiçbirin silinme ihtimali kesinlikle yoktur, bir kere alacağınız bu backlinkler sitenize sonsuza kadar destek sağlayacak. Hemen sitenize uygun paketi belirleyin ve kaliteli backlink paketleri ile sitelerinizi şımartalım.

Çalışmalar Nasıl Yapılıyor?

Backlink çalışmaları tamamı otoriter siteler seçilerek hazırlanmıştır. Facebook, Twitter, Pinterest, Reddit gibi otoriter sosyal ağlarda sitelerinizi yüzlerce farklı kişinin tamamen doğal ve kalıcı şekilde paylaşmasını sağlıyoruz. Tüm paylaşımlar günlere bölünerek yapılmaktadır ve çalışma sonunda detaylı rapor tarafınıza iletilmektedir.

Çalışmalar Ne İşe Yarar?

Sosyal imleme çalışmaları tüm siteler için gerekli SEO çalışmalarının başında gelmektedir. Bunların dışında otoriter ve sürekli güncellenen sitelerden tanıtım yazısı sağlıyoruz. Bu nedenle bu paketleri satın almak sitelerinizin arama motoru sıralamalarını yükseltecek, daha da önemlisi bu yükseliş kalıcı olacak, bu nedenle sürekli para harcamak zorunda kalmayacaksınız. Tabii ki daha da yükselmek istiyorsanız yapılan çalışmaları belirli aralıklarla tekrar edebilirsiniz. Çünkü sosyal sinyaller ne kadar fazla yapılırsa site için o kadar faydalıdır.

Raporlama Süresi Ne Kadar?

Paket büyüklüğüne göre raporlama süresi değişmektedir. Başlangıç paketleri daha kısa sürede tamamlanırken diğer paketlere geçildikçe paylaşım sayısı arttığından raporlama süresi de artmaktadır. Paylaşımlar tamamlandığında raporlama mail adresinize gönderilmektedir.

Backlinkler Siteme Zarar Verir Mi?

Backlink alımı yaparken dikkat etmeniz gereken şey çalışmanın doğallığıdır. Eğer programla yapılan, kalitesiz çalışmalar yaparsanız siteleriniz sıralamalarda gerileyebilir, bizim çalışmamız tamamen sosyal medya odaklı olduğu için şimdiye kadar çalıştığımız 500 üzeri internet sitesinin hiçbirinde gerileme yaşanmadı.

Yeni Sitem İçin Backlink Satın Almalı Mıyım?

Sosyal medya çalışmaları yeni siteler için ilk yapılması gereken dış seo çalışmalarından biri olduğu için bu çalışmayı 1 haftalık sitelere bile güvenle uyguluyoruz. İçiniz rahat bir şekilde çalışmalarımızı deneyebilirsiniz.